Obiady w szkole 2023/2024

Obiady w szkole

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 19 im. J. Tuwima w Jastrzębiu-Zdroju informuje, że w roku szkolnym 2023/2024 zmianie ulegają kwestie związane z zapisem uczniów uprawniającym ich do korzystania z odpłatnych obiadów w szkole.

Rodzice/opiekunowie prawni chętni do sięgnięcia po taką możliwość zobowiązani są do:

- zapoznania się z zasadami korzystania z odpłatnych obiadów wydawanych w szkole,

- zawarcia umowy dotyczącej zasad odpłatności za obiady,

- wypełnienia i złożenia oświadczenia o korzystaniu przez dziecko z ciepłego posiłku w szkole.

Opłata za korzystanie z niego kalkulowana jest wyłącznie w oparciu o koszt żywności użytej do jego przygotowania (we wrześniu tego roku wynosić będzie 9 zł za jeden obiad). Wyżej wspomniane dokumenty dostępne są w wersji elektronicznej na stronie internetowej szkoły w zakładkach powyżej, dedykowanych im (podobnie jak druk oświadczenia o rozwiązaniu umowy za wypowiedzeniem dotyczącej zasad odpłatności za obiady wydawane w szkole) lub w tej papierowej – do pobrania w sekretariacie szkoły. Zawarcie umowy wiąże się ze złożeniem w nim pełnej dokumentacji.

Koordynatorem zajmującym się kwestiami dotyczącymi wyżywienia uczniów w szkole jest Pani Monika Król, z którą należy kontaktować się wyłącznie za pośrednictwem dziennika elektronicznego „Librus”.

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Juliana Tuwima
    ul. Opolska 3